PAPÍROVÉ SAMOLEPKY - etikety
Tyto samolepky jsou určeny především do interiéru,
a mohou být opatřeny laminací. Lesklá nebo matná llaminace udělá i obyčejnou papírovou samolepku vzhlednější a poutavější. Tyto samolepky jsou po výtisku na formátu A4 nebo A3 rozřezány na požadovaný formát a opatřeny ze zadní strany přořezem krycího papíru pro snadné lepení. Papírové samolepky mohou být od obyčejné černobílé a levnější verzie až po fotobarevnou zalaminovanou variantu poutovou formou reklamy. Tímto způsobem vám například vyrobíme samolepky - kořenky s laminací, vhodné k nalepení na dózy v kuchyni s vašimi názvy oblíbených koření a speciálních směsí.
Ceny jsou kalkulovány podle rozměru požadované samolepky, a případně použité laminaci.

SÍTOTISKOVÉ SAMOLEPKY
Jsou určeny hlavně do exteriéru a nemusí se laminovat. Tisková barva je odolná UV záření mrazu a dešti. Mohou být kromě obdélníkového a čtvercového tvaru, také ve tvaru elipsy, kružnice a dalších tvarů dle přání zákazníka. Tiskne se na PVC samolepicí folii různých barev a životnosti. Pro náklady nad 100ks jednoho druhu.
Ceny jsou kalkulovány podle rozměru požadované samolepky, tvaru a počtu barev.

ETIKETY na CD, DVD a CD vizitky
Jsou vyráběny potiskem předvyseknutých samolepicích archů A4 a následně nalepeny vystřeďovacím strojkem na samotné CD medium. Touto technologií je možné vyrobit například katalogy a prezentace ve formátu PDF pro cestovní kanceláře a obchodní společnosti.
Ceny jsou kalkulovány podle kvality použitého archu etiket, a množství etiket.

Papírové samolepky mohou být opatřeny laminací lesklou nebo matnou. Podkladový papír má prořez pro snadné nalepení samolepky.

Potisk samolepicích cd etiket může být ve tvaru klasického kulatého CD nebo také ve tvaru CD vizitky rozměru 85x56mm.

(C) 2010 Ivo Horňáček - DESIGN A REKLAMA - www.hornacek.cz - e-mail: ivo@hornacek.cz